573 10 20 10 | 509 214 785 kontakt@graniteland.pl

INNE
Inne realizacje

         Główną zaletą naszego zakładu kamieniarskiego jest pełne dostosowanie się do oczekiwań naszych Klientów – niezależnie czy chcą, abyśmy zrealizowali prosty, czy wymagający projekt chętnie się go podejmiemy. Dzięki temu wykorzystując granit, piaskowiec, marmur i inne kamienie naturalne możemy stworzyć najbardziej niepowtarzalne konstrukcje. Mogą to być przykładowo obudowy kominków, ławki, chodniki, blaty, pół-ściany, a nawet ogrodzenia i inne. Doskonale wiemy, że tego rodzaju materiały dodają elegancji w każdych warunkach, dlatego zależy nam, aby zostały umieszczone naturalnie w dowolnym otoczeniu.

       Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi możliwościami, zachęcamy do sprawdzenia przykładowych, dotychczasowych realizacji, które zamieściliśmy poniżej. Jak można zauważyć, wykorzystujemy nie tylko różne rodzaje kamienia naturalnego, ale również zdywersyfikowane wykończenia i kolorystykę. Dzięki temu każda stworzona przez nas konstrukcja jest w pełni unikalna – i z łatwością może ozdobić również Państwa dom lub ogród.

Inne – wybrane realizacje

Producent wysokiej jakości blatów

Wykonujemy wysokiej jakości powierzchnie z naturalnego kamienia, głównie marmuru i granitu, stanowiące trwałe elementy wykończenia wnętrz różnego typu: kuchni oraz łazienek, ale też przestrzeni biurowych czy pomieszczeń o charakterze publicznym. Gwarantujemy wybór surowców najwyższej jakości, staranne wykonanie zlecenia, fachowy montaż oraz konkurencyjne ceny produktów. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy o materiale, w którym na co dzień pracują, wiedzą niemal wszystko.

Chętnie podkreślamy, jak interesującym, trwałym i znakomitym materiałem jest naturalny kamień na blat kuchenny, obudowę kominka, parapet, a nawet schody. Marmur i granit to nie jedyne z nich.
Sięgamy również m.in. po onyx i dolomit, a także różnego rodzaju trawertyny oraz wapienie.