573 10 20 10 | 509 214 785 kontakt@graniteland.pl

Konglomerat kwarcytowy
realizacje

         Często realizacje z kamienia kojarzą się z ciężkimi konstrukcjami, które choć prezentują się elegancko wizualnie obciążają całe wnętrze. Udowodnimy Państwu, że wcale tak nie jest. Schody czy blaty kuchenne lub łazienkowe wykonane z konglomeratu kwarcytowego sprawiają, że całe pomieszczenie wydaje się optycznie większe, niezwykle estetyczne, a także jaśniejsze. Jest to możliwe dzięki barwie tego materiału, która doskonale odbija każde naturalne światło rozświetlając całe wnętrze.

Nasz zakład kamieniarski wykorzystuje konglomerat kwarcytowy na wiele sposobów, co udowadniają poniższe realizacje. Chętnie zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa każdą konstrukcję – mogą to być funkcjonalne, a zarazem eleganckie schody bądź też blat, w którym zostanie zamontowana umywalka, czy który będzie wykorzystywany do przygotowywania posiłków. Zachęcamy do sprawdzenia naszej galerii, aby nie tylko poznać ogromne możliwości naszego zakładu, ale również zainspirować się jednym z naszych niepowtarzalnych pomysłów.

Konglomerat kwarcytowy

wybrane realizacje

Producent wysokiej jakości blatów

Wykonujemy wysokiej jakości powierzchnie z naturalnego kamienia, głównie marmuru i granitu, stanowiące trwałe elementy wykończenia wnętrz różnego typu: kuchni oraz łazienek, ale też przestrzeni biurowych czy pomieszczeń o charakterze publicznym. Gwarantujemy wybór surowców najwyższej jakości, staranne wykonanie zlecenia, fachowy montaż oraz konkurencyjne ceny produktów. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy o materiale, w którym na co dzień pracują, wiedzą niemal wszystko.

Chętnie podkreślamy, jak interesującym, trwałym i znakomitym materiałem jest naturalny kamień na blat kuchenny, obudowę kominka, parapet, a nawet schody. Marmur i granit to nie jedyne z nich.
Sięgamy również m.in. po onyx i dolomit, a także różnego rodzaju trawertyny oraz wapienie.