Blaty kuchenne

Blaty kuchenne z kamienia, trwałe i doskonale prezentujące się w każdej kuchni. Wyjątkowo trwałe, wykonane z surowców najwyższej jakości.

Łazienki

Blaty kuchenne z kamienia, trwałe i doskonale prezentujące się w każdej kuchni. Wyjątkowo trwałe, wykonane z surowców najwyższej jakości.

Jak działamy

Firmę GRANITELAND tworzy zespół składający się z inżynierów, projektantów, doradców i fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Wszyscy znakomicie się uzupełniamy i dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość naszych wyrobów, efektywność działania przy zastosowaniu najnowszych technologii obowiązujących na rynku kamieniarskim, brukarskim i budowlanym.

W skład naszego zespołu wchodzą cenieni w Polsce kamieniarze, którzy od wielu lat działają na rynku kamieniarskim. Mają za sobą wiele liczących się inwestycji na terenie całego kraju. Są znakomicie obeznani w świecie kamienia budowlanego i rzeźbiarskiego. W kamień wkładają całe serce, ich prace są artystycznie perfekcyjne.

Specjalizujemy się również w pracach brukarskich oraz w pracach ziemno – budowlanych.

Dzięki temu, że tworzymy zgrany zespół fachowców z różnych pokrewnych dziedzin to jako jedna z niewielu firm w Polsce możemy się pochwalić kompleksową realizacją zleceń – od myśli, przez stworzenie projektu, wykonanie, aż po montaż. Świadczymy również usługi doradztwa przy doborze odpowiednich materiałów kamiennych do różnych inwestycji. Nasi inżynierowie zadbają o to, aby kamień był jak najodpowiedniej zastosowany.

Współpracujemy bezpośrednio z kopalniami lub zakładami kamieniarskimi we Włoszech, Portugalii, Indiach, Brazyli, Hiszpanii, Turcji oraz Chinach. Efektem tej współpracy jest bardzo duża baza kamieni budowlanych, z których możemy wykonać elementy budowlane lub rzeźbione po atrakcyjnych cenach.

Zajmujemy się między innymi :

  • Produkcją elementów ciętych głównie takich jak : blaty, parapety, elewacje, kominki, posadzki, ściany, schody, podmurówki,
  • Produkcją elementów rzeźbionych : balustrady, donice, fontanny, kolumny, kominki portalowe, statuy i rzeźby, stoły i ławki oraz inne na indywidualne zamówienie,
  • Montażem elementów kamiennych na terenie całej Polski
  • Pracami renowacyjnymi oraz konserwatorskimi
logo graniteland white

Oprócz produkcji i montażu projektów świadczymy profesjonalne porady związane z kamieniem naturalnym.

Jeśli macie Państwo pytania, chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej o oferowanych usługach czy zasięgnąć porady u naszych doradców prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

e-mail: biuro@graniteland.pl
tel.: 12-278-49-57 – biuro
tel.: 509-214-785 – doradca techniczny

21302 scaled

Katalog produktów

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra. Quisque a vehicula magna.

Producent wysokiej jakości blatów

Wykonujemy wysokiej jakości powierzchnie z naturalnego kamienia, głównie marmuru i granitu, stanowiące trwałe elementy wykończenia wnętrz różnego typu: kuchni oraz łazienek, ale też przestrzeni biurowych czy pomieszczeń o charakterze publicznym. Gwarantujemy wybór surowców najwyższej jakości, staranne wykonanie zlecenia, fachowy montaż oraz konkurencyjne ceny produktów. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy o materiale, w którym na co dzień pracują, wiedzą niemal wszystko.

Chętnie podkreślamy, jak interesującym, trwałym i znakomitym materiałem jest naturalny kamień na blat kuchenny, obudowę kominka, parapet, a nawet schody. Marmur i granit to nie jedyne z nich.
Sięgamy również m.in. po onyx i dolomit, a także różnego rodzaju trawertyny oraz wapienie.