GRANITELAND

Oferujemy kompleksowe usługi kamieniarskie.  
Wykonujemy i montujemy elementy wykończeniowe do domów, mieszkań i obiektów użytkowych takie jak:
 blaty, parapety, kominki, schody, tarasy, posadzki, wewnętrzne okładziny ścienne, elewacje

Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorów,
zarówno do indywidualnych klientów, projektantów wnętrz, architektów,
jak i do firm budowlanych oraz deweloperskich.  

 Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów i usług.

Blaty kuchenne

JAK DZIAŁAMY

Zajmujemy się między innymi :

  • produkcją elementów ciętych głównie takich jak : blaty, parapety, elewacje, kominki, posadzki, ściany, schody, podmurówki,
  • Produkcją elementów rzeźbionych : balustrady, donice, fontanny, kolumny, statuy i rzeźby, stoły i ławki kominki portalowe oraz inne projekty na indywidualne zamówienie,
  • montażem elementów kamiennych na terenie całej Polski
  • pracami renowacyjnymi oraz konserwatorskimi

Oprócz produkcji i montażu projektów świadczymy profesjonalne porady związane z kamieniem naturalnym.

Współpracujemy bezpośrednio z kopalniami lub zakładami kamieniarskimi we Włoszech, Portugalii, Indiach, Brazyli, Hiszpanii, Turcji oraz Chinach. Efektem tej współpracy jest bardzo duża baza kamieni budowlanych, z których możemy wykonać elementy budowlane lub rzeźbione po atrakcyjnych cenach.

Jeśli macie Państwo pytania, chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej o oferowanych usługach czy zasięgnąć porady u naszych doradców prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

O NAS

Firmę GRANITELAND tworzy zespół składający się z inżynierów, projektantów, doradców i fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Wszyscy znakomicie się uzupełniamy i dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość naszych wyrobów, efektywność działania przy zastosowaniu najnowszych technologii obowiązujących na rynku kamieniarskim, brukarskim i budowlanym.

W skład naszego zespołu wchodzą cenieni w Polsce kamieniarze, którzy od wielu lat działają na rynku kamieniarskim. Mają za sobą wiele liczących się inwestycji na terenie całego kraju. Są znakomicie obeznani w świecie kamienia budowlanego i rzeźbiarskiego. W kamień wkładają całe serce, ich prace są artystycznie perfekcyjne.

Dzięki temu, że tworzymy zgrany zespół fachowców z różnych pokrewnych dziedzin to jako jedna z niewielu firm w Polsce możemy się pochwalić kompleksową realizacją zleceń – od myśli, przez stworzenie projektu, wykonanie, aż po montaż. Świadczymy również usługi doradztwa przy doborze odpowiednich materiałów kamiennych do różnych inwestycji. Nasi inżynierowie zadbają o to, aby kamień był jak najodpowiedniej zastosowany.

PARK TECHNOLOGICZNY

Stosujemy najnowsze technologie obowiązujące na rynku kamieniarskim. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami do cięcia i obróbki kamienia. W skład naszego parku maszynowego wchodzi między innymi:  5-osiowa maszynę CNC , dzięki której jesteśmy w stanie wykonać także rzeźby, płaskorzeźby, fontanny lub indywidualne projekty klientów.

Oferujemy profesjonalny pomiar  z wykorzystaniem techniki skanowana laserowego 3D. Posiadamy skaner FARO FOCUS, który ma szczególne zastosowanie przy elementach
o skomplikowanych kształtach np. schody po łuku oraz przy dużych rozmiarach obiektów np. elewacje budynków.

Katalog produktów

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra. Quisque a vehicula magna.

Producent wysokiej jakości blatów

Wykonujemy wysokiej jakości powierzchnie z naturalnego kamienia, głównie marmuru i granitu, stanowiące trwałe elementy wykończenia wnętrz różnego typu: kuchni oraz łazienek, ale też przestrzeni biurowych czy pomieszczeń o charakterze publicznym. Gwarantujemy wybór surowców najwyższej jakości, staranne wykonanie zlecenia, fachowy montaż oraz konkurencyjne ceny produktów. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy o materiale, w którym na co dzień pracują, wiedzą niemal wszystko.

Chętnie podkreślamy, jak interesującym, trwałym i znakomitym materiałem jest naturalny kamień na blat kuchenny, obudowę kominka, parapet, a nawet schody. Marmur i granit to nie jedyne z nich.
Sięgamy również m.in. po onyx i dolomit, a także różnego rodzaju trawertyny oraz wapienie.